Feedback, report, poděkovaní…

Ještě jednou velké díky všem kteří se na tomto projektu podíleli a nějakým způsobem podpořili tuto akci. Chtěla bych poděkovat úžasnému člověku se srdcem na pravém místě bez kterého by tato akce vůbec ani být @Anička Lacinová

Dále pak děkuji: @Tomáš NERUDA úžasný člověk a ještě úžasnější tanečník 💣 @Klea Sedláčková 🔝💣 @Maťa Yellou Piatková ❤ Boris @Cimmo Zimmermann 🔝🔝🔝 @DJ JastyJames@Spiritsound.cz @Honza Popovsky, @Jaruška Šalaškova, @Kristýna Balounova, @Veneska Hanakova, @Kája Konečná a Kratochvilova, @rodina Klementovi, @Rodina Urbánkova, @rodina Martincová, @rodina Šchaferových, @Renáta Hrčáková Martincová@Jana Schafferová Jaborníková, @Martina Krčková, @Iva Procházková, @Andrea Tomešková, @Jana Krajčírová, @Viktor Kosik, @Alena Pilátová, @Veronika Schafferova, @Matej Klementa, @Radka Klementova, @Mirka Viktorinova a “Hlavka brothers crew”…..

TITO LIDÉ TU PRO NÁS, PRO VÁS, PRO TUTO AKCI TANCEM PROTI SOCIÁLNÍM DROGÁM, BYLI A POMOHLI ZCELA DOBROVOLNĚ ZDARMA! V DNEŠNÍ DOBĚ JE TO NĚCO, ČEHO SI OPRAVDU VELMI VÁŽÍM A SLOVO DĚKUJI JE MÁLO.

DÍKY NIM NEDĚLNÍ AKCE MOHLA BYT TAKOVÁ, JAKOU JSME SI JI PŘEDSTAVOVALI❤️❤️❤️